Biomedica

Transplantace

Naše spolupráce se společností OneLambda, která má vedoucí postavení na světovém trhu v tomto oboru, ukazuje, jakou péči obě společnosti věnují transplantační medicíně.

OneLambda (nyní součást Thermo Fisher Scientific) založil v roce 1984 Prof. Paul Terasaki, který již od počátku 70. let obohatil HLA výzkum tzv. Terasakiho testy pro typizaci tkání.

V současné době je OneLambda jedinou společností na trhu, která stále dodává a těsně integruje plný sortiment výrobků pro typizaci a testy protilátek – od klasických Terasakiho testů po moderní molekulární analýzy, jako jsou SSP, SSO či qPCR a SBT („sekvenační“) testy na bázi Luminex®, real-time cyclerů, CE analyzátorů nebo Ion-S5.

Pro testování HLA-protilátek je jasným zlatým standardem set firmy OneLambda „single antigens“, který přináší nový standard v péči o pacienty po transplantaci.


Naší komplexní nabídku pro péči o transplantované pacienty doplňuje nejširší nabídka molekulárně-genetických testů pro stanovení nebo detekci patogenů ohrožujících imunosuprimované transplantované pacienty na plně automatickém analyzátoru ELITe InGenius od firmy ELITech Group.